E-Posta Destek
Telefon Destek
Çalışma Saatleri
İrtibat Kur

Temizlik

Vektör Kurumsal Hizmetler

Kendisine özgün yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış yönetici kadrosu, sürekli eğitim verilen hizmet personeli ile ihtiyaç duyduğunuz; konusunda yeterli bilgi ve eğitime sahip tesis yöneticileri, teknik personel, vasıflı ve vasıfsız elemanlar, bahçıvan, kurye, ofisboy, servis personeli, bulaşıkçı, barmen, şoför, iş ve ev temizliği elemanları temin etmek, istenildiği takdirde işletmedeki tüm personeli kendi bünyesinde istihdam ederek, insan kaynakları hizmetinin kolaylaştırılmasını ve maliyetin düşürülmesini sağlamakttır.

İnşaat Sonrası Temizlik

Evinizde ya da işyerinizde tadilat ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız pencereleriniz is, kir içinde, etiketbant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmes    i gerekiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin, Vektör Kurumsal Hizmetler size bu konuda iş bırakmıyor.

Dış Cephe Temizlik

Camların temizlik, bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanın demirbaşında bulunması gereken asansör kullanılarak bu çok katlı camları, firmamızın deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda 25-30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları camlar silinebilmektedir.

Ofis / Büro Temizliği

Ortamın temizliği olabildiğince sık yapılmalıdır. Temizlik sırasında başka yerlere ait eşyalar yerlerine götürülüp (dolap içi, başka oda vs.) düzenlenerek ortam hazırlandıktan sonra temizlenmelidir. Yerler ve yüzeyler pürüzsüz olmalıdır. Bu nedenle cila ve boya bakımı en geç iki yılda bir yapılmalıdır. Ofis temizliğinde alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde mis gibi ofis. Dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere mis gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Kamu Kurumları Temizliği

Kamu kurumları temizliğinde biz Vektör Kurumsal Hizmetleri şirketi olarak; profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gelerek kurumunuzda yapılması gereken temizlik işlerini bilinçli bir şekilde yapıyor sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

Okul, hastane, belediye, kaymakamlık ve tüm resmi kurumların temizliği aynı resmiyette ve ciddiyetle yapılmaktadır.

Cami Temizliği

Bilindiği üzere camiler, gün içinde pek çok kişinin dini vecibelerini yerine getirmek amacıyla ziyaret ettiği alanların başında gelmektedir. Birçok müslüman, namazını evde kılmak yerine cemaatla birlikte kılmayı tercih etmekte, bu sayede toplumsal ve dini bağlar çok daha güçlü bir şekilde yerinde kalabilmektedir. Ayrıca Cuma namazları ve bu sırada vaaz verilirken oluşan insan kalabalığı da düşünüldüğünde, dini zorunluluk olan “ibadet alanını ve bedeni temiz tutmak” çok daha zorlaşabilmektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü kurumsal bir firmayla anlaşma yaparak cami temizliği konusunda bu kişilere güvenmek yapılabilecek en makul tercihlerden birisi olacaktır…