E-Posta Destek
Telefon Destek
Çalışma Saatleri
İrtibat Kur

Poligon İmalatı

Vektör Kurumsal Hizmetler

Vektör Özel Güvenlik olarak hedefimiz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ve kullanım amaçlarına yönelik isteklerini değerlendirip uzman personel deneyimi ve bilgileri ile kusursuz atış poligonları yapmaktır.

Atış poligonlarımızın imalatında dünya standartları temel alınarak ses yalıtımı için özel duvar ve tavan yalıtımları, atıcıyı barut gazından korumak için özel havalandırma sistemleri, barut parçacıklarının poligon içinde kalmasına engel olmak içi özel izolasyonlar ile özenle çalışılmıştır.

Yalıtım malzemelerinin tasarımında poligon olarak kullanılacak mekanın özellikleri, mekanın genişliği, kullanılan silahların tipleri ve kalibreleri göz önünde bulundurulmakta ve bunlar önemli birer etken olmaktadır.

Bu etkenlere bakarak malzeme cinsleri, ses yalıtım özellikleri ve tavan şekilleri ilk planda tutulurken kapalı poligonlarda atış sonrası namludan çıkan barut paçalarının ortaya çıkaracağı yangın tehlikesi göz ardı edilmeden yalıtımda kullanılan tüm ürünlerde ve tüm poligon içinde yanmazlık özelliği taşıyan malzemeler kullanılmıştır.

ZIRHLI ARAÇ/ARAÇ ZIRHLAMA

Firmalara verdiğimiz hizmette zırhlanacak araç ile ilgili müşteri talepleri alınarak uygun araç ve zırhlama metodu belirlenip, müşteri istekleri doğrultusunda aracın dizaynı projelendirilerek müşteriye gerekli bilgilendirme yapılır.