E-Posta Destek
Telefon Destek
Çalışma Saatleri
İrtibat Kur

Metal Kapı & El Dedektörleri Patlayıcı & Narkotik Tespit Sistemleri & X-Işınlı Kontrol Cihazları

Korunacak bina veya mekanların girişlerindeki insan sirkülasyonun aksatılmadan ve aynı zamanda ulusal ve uluslararası bazda belirlenen güvenlik seviyelerinin sağlanması amacıyla kişi, çanta, bavul ve paket kontrolü için kullanılmaktadır.

Bu cihazlar, özel programları sayesinde iki veya daha fazla ters özellikli metalin, birbirinin sinyalini yok ederek algılanmasını önleyen  “Masking Effect” girişimine karşı özel tasarımlı devreler ile her türlü metali doğru tespit etmekte ve aynı zaman alarm seviyesi yüksek geçişleri, dijital kayıt cihazına bir kamera vasıtasıyla kaydederek veri tabanına almaktadırlar.

X- Işınlı Kontrol Sistemleri

X- Işınlı Kontrol Cihazları, bina girişlerinde, paket, bavul, çanta be diğer şekillerde tesise sokulması durumunda tehlike yaratacak, silah ve patlayıcı maddelerin tespiti ve bina güvenlik seviyesinin sağlanmasına yönelik olarak kullanılan cihazlardır.

X- ışınlı kontrol cihazlarının en önemli özelliği; organik bazlı patlayıcı maddeleri ön plana çıkarmakla birlikte, şüpheli bagaj alarmlarını sesli olarak bildirmekte ve aynı zamanda alarm seviyesi yüksek geçişleri dijital kayıt cihazına bir kamera vasıtasıyla kaydederek veri tabanına almaktadırlar.

Patlayıcı & Narkotik Tespit Sistemleri

Havacılık güvenliği, gümrük nokta kontrol noktaları, suç laboratuvarları, hapishaneler ve güvenlik seviyesi yüksek tesislerde kullanılan , gizlenmiş olduğu bavullar, araçlar, kargolar ve her türlü konteynırda kaçak maddeleri tespit edebilen bu cihazlar,3-8 saniye arasında verileri analiz edebilmekte, 40 çeşit uyuşturucu ve patlayıcı için kolayca programlanabilme özelliğine sahip tamamen otomatik analiz cihazlarıdır.