E-Posta Destek
Telefon Destek
Çalışma Saatleri
İrtibat Kur

Hırsız İhbar Sistemleri

alarmsistemleri

Ev ve iş yerlerinin güvenliği için, en gelişmiş en güvenilir kablolu/ kablosuz Hırsız İhbar Sistemleri istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre edilerek tesis edilmektedir.

Hırsız ihbar sistemleri, korunacak mekanlarda; can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü ile projelendirilebilir. Örneğin; bahçe duvar ve çitleri ile çevrilmiş müstakil bir evde güvenlik çözümü, çevre güvenlik sistemi kullanılarak projelendirilir, korunacak mekanın daire veya ofis olması durumunda ise, evin / ofisin içinde uygun güvenlik sensörleri kullanılarak çözüme ulaşılabilmektedir.

Hırsız ihbar sistemleri, can ve mal güvenliğinin yanı sıra konfor ve kolaylık içerecek şekilde; uzaktan erişi, cep telefonu ile kontrol, akıllı paneller kullanılarak ev otomasyonu; havalandırma, ısıtma, soğutma, perde/ elektrikli kepenek kontrolü, havuz alarmı , su baskını ve algılama entegrasyonları sağlamaktadır.

Konut  ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlar için kullanılan hırsız alarm sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki can ve mal güvenliğinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamaktadır.