E-Posta Destek
Telefon Destek
Çalışma Saatleri
İrtibat Kur

Başkandan Mesaj

İnsan hayatındaki tercihlerin güvene doğru hızla yön değiştirdiği günümüzde Vektör Güvenlik profesyonel kadrosu , hizmet yönetimindeki güçlü yapısı ile sektörde lider olma yolunda hızla ilerlemekte ve mevcut konumunu gitgide güçlendirmektedir.
Sektörümüzün öncü oyuncularından biri olarak, 2 yıldır insanların hayatına, sektörün parlak geleceğine değer katmak misyonuyla faaliyetlerimizi şekillendiriyoruz.
Bugün, proje sayımız 22 adete çalışan sayımız da 200 kişiye yaklaşmışken, sektörümüz için son derece kısa sayılabilecek 2 yıl gibi sürede bu konuma erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gururla ifade etmeliyim ki bu tabloda ciddi iş politikamızın, hizmet sektöründeki başarılarımızın yanında sosyal paydaşlarımıza sağladığımız katma değerin ve en önemlisi, 2 yıllık cesur yolculuğumuzda bizi asla yalnız bırakmayan müşteri dostlarımızın da büyük payı bulunuyor.
Faaliyetlerimizin kalbine her zaman için güven duygusunu yerleştiriyor; “insana hizmet merkezli ” anlayışımız doğrultusunda, önümüzdeki süreçte de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Önümüzdeki süreçte, hedefimize doğru hızla ve emin adımlarla ilerlemeye; “Güvenlikse, doğru karar” mottomuzla da ifade ettiğimiz gibi, “güven duyulan firma ” olmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, özellikle bize gösterdikleri güvenden ötürü tüm paydaşlarımıza ve desteklerini sürekli hissettiğimiz müşteri dostlarımıza içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
Sizlerle birlikte büyük bir aile olmanın verdiği güç ve güvenle, “daima ileriye ” diyoruz.

Mustafa BASUT

Genel Müdür